Bydlení

Jizerní Vtelno

Jizerní Vtelno
devět mezonetových bytů
info@deveos.cz

Projekt a výstavba Jizerní Vtelno

Na začátku srpna 2020 naše společnost zakoupila pozemek v lokalitě Jizerní Vtelno. Naší motivací bylo vybudovat dostupné bydlení nedaleko Mladé Boleslavi. Z toho důvodu jsme na podzim 2020 nechali vypracovat urbanistickou studii, na jejímž základě byl vytvořen geometrický plán a rozdělení pozemku na tři stavební parcely. Na celou studii se můžete podívat ve fotogalerii níže.

V témže období po zhotovení zastavovací studie jsme začali pracovat na projektové dokumentaci rodinného domu o třech bytových jednotkách. Na stávajících parcelách vzniknou tři takové domy – celkem zde nové bydlení nalezne 9 rodin. U distributora elektrické energie jsme v září 2020 zažádali o posílení elektrického vedení pro 9 bytových jednotek. Nutno dodat, že i obec dělá vše pro to, aby zkvalitnila a zjednodušila život svých občanů. Ať už je to na podzim 2020 provedená rekonstrukce kanalizačních a vodovodních přípojek s rozšířením pro budoucí výstavbu nebo plánovaná revitalizace nedaleké obecní návsi.

Dopravní situaci v obci jistě také pomůže plánovaná přeložka silnice 1/16 (níže na videu) a následná úprava křižovatky 1/16. Na jaře 2021 začala úprava terénu a výstavba zdí po obvodu pozemku. Aktuálně probíhá práce na projektové dokumentaci domů a připravuje se žádost o stavební povolení.

Jizerní Vtelno a okolí

Lokalita Jizerní Vtelno se nachází v krásné zemědělské oblasti s nezatíženým životním prostředím, zároveň však s komfortním dopravním spojením do okolních měst, jako jsou Benátky nad Jizerou, Mladá Boleslav nebo Praha, která je vzdálená 50 minut cesty autem. Milovníci sportu v Jizerním Vtelnu ocení, že obcí prochází několik cyklistických stezek a tras. Jedním z oblíbených turistických cílů je např. zámek Stránov nebo slavná „oříšková cesta“ skladatele Bedřicha Smetany. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi – mateřská i základní škola jsou přímo v Krnsku, které sousedí s Jizerním Vtelnem.

Typ: mezonetový byt se zahradou
Počet: 9 bytových jednotek
Obytná plocha: 87,7 m²
Dispozice bytu: dvoupodlažní 4+kk
Lokalita: okres Mladá Boleslav
Zahájení stavby: jaro 2022
Nastěhování: podzim 2022
Cena: na dotaz

Přeložka místní silnice

Zahájení výstavby: 2/2022
Plánované dokončení: 2025

Bydlete ve svém

V této lokalitě jsou ještě některé domy volné – mohou být právě vaším budoucím domovem.

jednotek

parkovacích míst